Ajankohtaista

Yhteystiedot

 

ASLEMETALS OY
PL 17
26101 RAUMA
puh 02 838 011                                 

etunimi.sukunimi@aslemetals.fi

Y-tunnus: 0579707-1

 
Lapijoki Kaaro Olkiluoto



Lapijoen konepaja
Nummitie 20
27150 EURAJOKI

Tavaraliikenne
Rajatie 3
27150 EURAJOKI

Tavaran vastaanotto
ja lähetys

0440 380 177
0440 380 225

Tavaran vastaanotto auki 7-15.00



Kaaron konepaja
Niilontie 1
26410 RAUMA





Tavaran vastaanotto
ja lähetys

0440 380 137
0440 380 215

Tavaran vastaanotto auki 7-15.00


Olkiluodon telakka
Satamatie 156
27160 EURAJOKI






Tavaran vastaanotto
ja lähetys
02 838 011

Tavaran vastaanotto auki
sopimuksen mukaan



 


Myynti

 

Teräsrakennetuotanto ja muotistot
Uittoalukset Log Sorter
Iiro Lehtinen
iiro.lehtinen@aslemetals.fi
044 268 5124

Teräsrakennetuotanto, alihankintatoiminnot
Kimmo Koskinen
kimmo.koskinen@aslemetals.fi
050 390 6541

Putkistot ja moduulit
Aslesafety ja Aslelocker
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

 

Ota yhteyttä

 
Nimi (*)
Sähköposti (*)
Viesti
Liitä tiedosto
 (*) Pakollinen tieto
 
 

Henkilöstön yhteystiedot

 

Toimitusjohtaja
Pasi Lehtinen
pasi.lehtinen@aslemetals.fi
050 387 2150

Varatoimitusjohtaja
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

Taloushallinto
Piia Anttila
piia.anttila@aslemetals.fi
0440 380 135

Laatupäällikkö, Hitsauskoordinaattori
Hannu Kesäläinen
hannu.kesalainen@aslemetals.fi
0440 380 288

 

 

Kaaron konepaja

Lapijoen konepaja

Liiketoimintajohtaja
Teräsrakennetuotanto
Iiro Lehtinen
iiro.lehtinen@aslemetals.fi
044 268 5124

Varatoimitusjohtaja
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

Asiakkuusvastaava
Marie Heinonen
marie.heinonen@aslemetals.fi
0440 380 282

Liiketoimintajohtaja
Putkisto-, koneikko- ja projektitoimitukset
Mikael Impilä
mikael.impila@aslemetals.fi
040 719 0600

Tuotantopäällikkö
Teräsrakennetuotanto, alihankintatoiminnot
Kimmo Koskinen
kimmo.koskinen@aslemetals.fi
050 390 6541

Projekti-insinööri
Sami Lahtinen
sami.lahtinen@aslemetals.fi
044 533 8133

Työnjohto
Arto Manninen
arto.manninen@aslemetals.fi
0400 435 266

Projektiassistentti
Sanna Mäkinen
sanna.makinen@aslemetals.fi
044 038 0277

 

 
   
 
 
Powered by Smart Kotisivutyökalu