Ajankohtaista

  • 01.06.2018 Nimitysuutisia molemmilla konepajoilla Lue lisää
  • 10.07.2017 Kaaron konepajalle uusi siltanosturi Lue lisää
  • 21.09.2016 Putkentaivutus valikoimiin - konekantaamme cnc-ohjattu tuurnataivutin Lue lisää
  • 04.09.2015 Aslemetalsille 1090-sertifikaatti toteutusluokassa EXC2 Lue lisää

Yhteystiedot

 

ASLEMETALS OY
PL 17
26101 RAUMA
puh 02 838 011                                 

etunimi.sukunimi@aslemetals.fi

Y-tunnus: 0579707-1

 
Lapijoki Kaaro Olkiluoto

Lapijoen konepaja
Nummitie 20
27150 EURAJOKI

Tavaraliikenne
Rajatie 3
27150 EURAJOKI

Tavaran vastaanotto
ja lähetys

0440 380 177
0440 380 225

Tavaran vastaanotto auki 7-15.00

Kaaron konepaja
Niilontie 1
26410 RAUMA





Tavaran vastaanotto
ja lähetys

0440 380 137
0440 380 215

Tavaran vastaanotto auki 7-15.00

Olkiluodon telakka
Satamatie 156
27160 EURAJOKI






Tavaran vastaanotto
ja lähetys
02 838 011


Tavaran vastaanotto auki
sopimuksen mukaan



 


Myynti

 

Teräsrakennetuotanto
Uittoalukset Log Sorter
Iiro Lehtinen
iiro.lehtinen@aslemetals.fi
044 268 5124

Teräsrakennetuotanto ja muotistot
Aslesafety ja Aslelocker
Altti Renfors
altti.renfors@aslemetals.fi
050 387 2140

Putkistot ja moduulit
Aslesafety ja Aslelocker
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

 

Ota yhteyttä

 
Nimi (*)
Sähköposti (*)
Viesti
Liitä tiedosto
 (*) Pakollinen tieto
 
 

Henkilöstön yhteystiedot

 

Toimitusjohtaja
Pasi Lehtinen
pasi.lehtinen@aslemetals.fi
050 387 2150


Laatupäällikkö
Mika Vieno
mika.vieno@aslemetals.fi
0440 380 275

Taloushallinto
Piia Anttila
piia.anttila@aslemetals.fi
0440 380 135

Hitsauskoordinaattori / työnjohto
Hannu Kesäläinen
hannu.kesalainen@aslemetals.fi
0440 380 288

 

 

Kaaron konepaja

Lapijoen konepaja

Liiketoimintajohtaja
Teräsrakennetuotanto
Iiro Lehtinen
iiro.lehtinen@aslemetals.fi
044 268 5124

Liiketoimintajohtaja
Putkisto-, koneikko- ja projektitoimitukset
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

Asiakkuusvastaava
Marie Heinonen
marie.heinonen@aslemetals.fi
0440 380 282

Projekti-insinööri
Mika Vieno
mika.vieno@aslemetals.fi
0440 380 275

Tuotepäällikkö
Levyrakenteet, muotistot
Altti Renfors
altti.renfors@aslemetals.fi
050 387 2140

Projekti-insinööri
Mikael Impilä
mikael.impila@aslemetals.fi
040 719 0600

Tuotantopäällikkö
Kimmo Koskinen
kimmo.koskinen@aslemetals.fi
050 390 6541

Projektiassistentti
Sanna Mäkinen
sanna.makinen@aslemetals.fi

Työnjohto
Arto Manninen
arto.manninen@aslemetals.fi
0400 435 266

 
   
 
 
Powered by Smart Kotisivutyökalu