Ajankohtaista

  • 22.06.2017 Alihankinta 2017 –messut Tampereella 26.–28.9.2017 Lue lisää
  • 30.05.2017 Nimitysuutinen Lue lisää
  • 09.05.2017 Aslemetals Oy Vuosikatsaus 2016 Lue lisää
  • 21.09.2016 Putkentaivutus valikoimiin - konekantaamme cnc-ohjattu tuurnataivutin Lue lisää
  • 04.09.2015 Aslemetalsille 1090-sertifikaatti toteutusluokassa EXC2 Lue lisää

Yhteystiedot

 

ASLEMETALS OY
PL 17
26101 RAUMA
puh 02 838 011                                 
fax 02 838 0290
etunimi.sukunimi@aslemetals.fi

Y-tunnus: 0579707-1

 
Lapijoki Kaaro Olkiluoto

Lapijoen konepaja
Nummitie 20
27150 EURAJOKI

Tavaraliikenne
Rajatie 3
27150 EURAJOKI

Tavaran vastaanotto
ja lähetys

0440 380 177
0440 380 136

Kaaron konepaja
Niilontie 1
26410 RAUMA





Tavaran vastaanotto
ja lähetys

0440 380 137
0440 380 215

Olkiluodon telakka
Satamatie 156
27160 EURAJOKI





Tavaran vastaanotto
ja lähetys
02 838 011
 



 


Myynti

 

Teräsrakennetuotanto
Uittoalukset Log Sorter
Iiro Lehtinen
iiro.lehtinen@aslemetals.fi
044 268 5124

Teräsrakennetuotanto ja muotistot
Aslesafety ja Aslelocker
Altti Renfors
altti.renfors@aslemetals.fi
050 387 2140

Putkistot ja moduulit
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

Aslesafety ja Aslelocker
Mika Suomi
mika.suomi@aslemetals.fi
040 747 6159

Ota yhteyttä

 
Nimi (*)
Sähköposti (*)
Viesti
Liitä tiedosto
 (*) Pakollinen tieto
 
 

Henkilöstön yhteystiedot

 

Toimitusjohtaja
Pasi Lehtinen
pasi.lehtinen@aslemetals.fi
050 387 2150

Liiketoimintajohtaja, Aslesafety
Laatupäällikkö
Mika Suomi
mika.suomi@aslemetals.fi
040 747 6159

Taloushallinto
Piia Anttila
piia.anttila@aslemetals.fi
0440 380 135

Hitsauskoordinaattori / työnjohto
Hannu Kesäläinen
hannu.kesalainen@aslemetals.fi
0440 380 288

 

 

Kaaron konepaja

Lapijoen konepaja

Liiketoimintajohtaja
Teräsrakennetuotanto
Iiro Lehtinen
iiro.lehtinen@aslemetals.fi
044 268 5124

Liiketoimintajohtaja
Putkisto-, koneikko- ja projektitoimitukset
Saku Tuominen
saku.tuominen@aslemetals.fi
044 730 1027

Asiakkuusvastaava
Marie Heinonen
marie.heinonen@aslemetals.fi
0440 380 282

Projekti-insinööri
Mika Vieno
mika.vieno@aslemetals.fi
0440 380 275

Tuotepäällikkö
Levyrakenteet, muotistot
Altti Renfors
altti.renfors@aslemetals.fi
050 387 2140

Projekti-insinööri
Mikael Impilä
mikael.impila@aslemetals.fi
040 719 0600

Työnjohto
Heikki Mäkilä
heikki.makila@aslemetals.fi
0440 380 188

Projektiassistentti
Sanna Mäkinen
sanna.makinen@aslemetals.fi

 

 
   
 
 
Powered by Smart Kotisivutyökalu